Květen 2010

Návštěvnost za minulý týden (17.5.2010 - 23.5.2010)

24. května 2010 v 13:34 | K!kUlEčKa!
Návštěvnost za minulý týden (17.5. 2010 - 23.5. 2010) je:

Pondělí: 17
Úterý: 12
Středa: 30
Čtvrtek: 42
Pátek: 27
Sobota: 10
Neděle: 9

Celkem: 147

Děkuju že chodíte na můj blog je to dobrá návštěvnost ale už vás bylo víc..doufám že vás tento týden příjde víc...papiQ Your K!kUlEčKa!

Markéta Konvičková: Co hvězdám šeptají!

21. května 2010 v 20:16 | K!kUlEčKa!

Markéta Konvičková: Co hvězdám šeptají!

SUPERSTAR: Markéta Konvičková: Co hvězdám šeptají! - foto

Obětí nelítostných pirátů se stala finalistka ČeskoSlovenské SuperStar Markéta Konvičková!
Ještě předtím, než 1. května pokřtila své debutové album Na šňůře perel, objevila se celá deska na netu! :o( A co je na tom nejhorší, mohou za to zpěvaččini nejbližší fans...

"Jsem v šoku," přiznává zklamání Markéta a dodává: ""Mrzí mě, že nejvěrnější fanoušci, kteří dostali album přednostně, zneužili mé srdečnosti a zdevastovali práci celého týmu."

Markétě tak pravděpodobně vznikla obrovská finanční škoda, na druhou stranu se ale ukázalo, že o její hudbu je obrovský zájem. Během jednoho dne se totiž Na šňůře perel stalo jedním z nejstahovanějších alb.

Lidé ze zpěvaččina týmu ale věří, že je spousta slušných lidí, kteří Markétu chtějí podpořit a nové album si koupí. Navíc sází na to, že zájemce přiláká velice zajímavý booklet CD! Ten totiž obsahuje super plakát, soutěže, galerii jedinečných fotografií nebo knížku s texty. Co ty, koupíš si tohle album?

Markéta Konvičková - Šňůra perel!

21. května 2010 v 20:07 | K!kUlEčKa!

Markéta Konvičková - Šňůra perel!

SUPERSTAR: Markéta Konvičková - Šňůra perel! - foto

Jako první ze všech finalistů ČeskoSlovenské SuperStar vydá své vlastní album Markéta Konvičková. Bude se jmenovat Na šňůře perel a sama zpěvačka o něm říká: "Přinese šestnáct skutečných romantických perliček!"

Na CD zazní songy jak v češtině, tak i v angličtině a navíc se na něm objeví i jeden speciální dárek pro fanoušky ze Slovenska - pecka Veci bežné v jejich mateřštině.

Můžeš se také těšit na dva hity od Rihanny, Russian Roulette a Umbrella v hodně netradiční podobě nebo na úžasný duet se zpěvákem Petrem Bende - Chvála bláznovství.

Šňůra perel má sice vyjít až 1. května, už 26. dubna ale vyletí první singl! Současně s ním se na TV obrazovkách objeví i videoklip. Na ten se prý Markéta velmi pečlivě připravovala, stejně jako na pravidelné koncerty, které objíždí už od 1. března.

V klipu a na koncertech se blonďatá kráska objeví v celkem osmi kostýmech, které jí pomohla vybrat zkušená stylistka a vizážistka Šárka Pítlová. Zkrátka je na co, se těšit!

Poslechni si, jak Markéta zpívala hit Umbrella od Rihanny na SuperStar

Justin Bieber má tatoo!!

21. května 2010 v 20:01 | K!kUlEčKa!

Justin Bieber má tattoo!

STARS: Justin Bieber má tattoo! - foto

Kanadský zpěvák navšítvil tatovací salón a neodešel s prázdnou...
Pořádně rušno bylo nedávno před vyhlášeným tattoo studiem v Torontu. Přišel se tam totiž podívat Justin Bieber (16) a s sebou přinesl i pár zajímavých návrhů na tetování.

Na ty se podíval zkušený tatér a nakonec společně jeden motiv vybrali. Jaký? Justin si nechal na levý bok vytetovat siluetu letícího ptáka ve velikosti malé mince.

"Obrázků měl hodně, ale všechno byli ptáci. Říkal, že tohle tetování je v jejich rodině tradice," prozradil tatér s tím, že celou dobu byl s Justinem v salónu i jeho otec Jeremy Bieber, který má vytetovaného ptáka na zápěstí.

Fanynky, které už nové tattoo viděly, byly nadšené. Daleko větší starosti jim ale dělá TV star Kim Kardashian (29)! "Je to moje holka" zavtipkoval totiž na její adresu Justin. Žárlivé fanynky to ale jako legraci nevzaly a Kim i Justinovi začaly chodit výhružné e-maily.

"Měla jsem strach, tak jsem ho požádala, aby s tím něco udělal," řekla herečka a sama s k Justinovi vyjádřila takhle: "Je sladký, ale je stejně starý jako moje nejmladší sestra a tak ho i vnímám - jako mladšího bratra!" A co na to Justin? "Kim je nádherná. Je přesně můj typ. Škoda, že je o tolik starší! Vím, že s ní nikdy chodit nebudu!" Snad to bude nenávistným fanynkám stačit!

Performing at Dancing with the Stars (Video) 18/5/2010

20. května 2010 v 20:55 | K!kUlEčKa! |  Miley Cyrus videa
Miley 18/5/10 vytupovala v pořadu  Dancing With The Stars
Vystoupení byloúžasný jako vždy.
At Roberks Juice (19.5. 2010)

20. května 2010 v 20:47 | K!kUlEčKa! |  Miley Cyrus-Foto!
Miley si včera zašla do Roberks Juice
Slušelo jí to


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Miley cyrus - Can´t be Tamed

20. května 2010 v 20:35 | K!kUlEčKa! |  Miley CYrus!

Miley Cyrus - Can't be Tamed

MUSIC NEWS: Miley Cyrus - Can't be Tamed - foto

Bomba! Už 21. června se na plutech objeví nové album Miley Cyrus Can't be Tamed!
Čekání na new CD ti ukrátí pilotní hit Can´t be Tamed, který by měl zaplavit celosvětový rádiový éter již příští týden a ke kterému Miley natočila i cool video.

O to se postaral cenami Grammy ověšený producent John Shanks a věhlasný režisér Robert Hales, z jehož dílny pochází videoklipy Justina Timberlakea nebo Kings Of Leon

Miley by se samozřejmě neobešla bez svého osvědčeného týmu - Tim James a Antonia Armato. Ti stojí za hity Seven Things nebo See You Again!

Album Can't be Tamed vyjde nejen jako CD, ale také společně s DVD, na kterém nahlédneš do zákulisí světového turné Miley World, které bylo na všech zastávkách totálně vyprodané. O tom, zda se Miley v rámci propagace nového alba podívá v létě i do ČR, se prý stále jedná! Snad to vyjde...

Mrkni na Can´t be Tamed

Lady Gaga vystoupí v Praze!

20. května 2010 v 20:31 | K!kUlEčKa!

Lady Gaga vystoupí v Praze!

MUSIC NEWS: Lady Gaga vystoupí v Praze! - foto

Mazec! Lady Gaga prozradila další zastávku svého turné The Monster Ball a je to.... Praha!!!

Sice si na tuhle mega show budeme muset ještě pěkně dlouho počkat, koná se totiž až 17. listopadu, předprodej vstupenek ale začíná už ve středu 5.5.2010.

Určitě je, ale na co se těšit! "Takovej úlet ještě Česko nezažilo," tvrdí jeden z fanoušků Gagy, který měl to štěstí a viděl zpěvaččin koncert v USA!

První část evropského turné Monster Ball začíná už 7.května ve Švédsku a skončí o pár týdnu později v Londýně. Druhá polovina tour pak začne už teď totálně vyprodaným koncertem 13. října v Helsinkách!

Tak honem pro lístky. Lady Gaga totiž slibuje: "To, s čím se po prázdninách do Evropy vrátím, bude mít daleko větší grády, než první část mého turné!" Hurááá!


Mrkni na Bad Romance z Monster Ball Tour v Montrealu


Rihanna v sexshopu!

20. května 2010 v 20:24 | K!kUlEčKa!

Rihanna v sexshopu!

STARS: Rihanna v sexshopu! - foto

Nejen koncertem, ale také "pikantním" nákupem pobavila Rihanna své francouzské publikum minulý víkend v Paříži...
"Odcházeli jsme z jejího koncertu naprosto nadšeni," popisuje fanoušek, který si říká X17: "To, co následovalo potom, ale bylo mnohem lepší!"

X17 a jeho přátelé procházeli druhý den po rue de Seze, když najednou u chodníku zastavila černá limuzína a z ní vystoupila Rihanna. "Nejprve se rozhlédla, jestli kolem není nějaký fotograf a pak vešla do sex shopu."

"To jsme si nemohli nechat ujít, takže jsme šli za ní a dělali jako, že si prohlížíme časopisy," svěřil se fanoušek.

"Riri si nejprve vybrala několik DVD a pak požádala prodavačku, aby jí ukázala nějaké vibrátory. Vybrala si růžový a zdálo se, že si tenhle nákup fakt užívá. Když odcházela z obchodu, vypadala opravdu spokojeně," prozradil ještě X17, který Rihannu nenápadně vyfotil na mobil.

Druhý den se snímky objevily ve všech místních novinách. A co na to zpěvačka? "Chtěla jsem si udělat radost," prohodila s úsměvem, když z Paříže odlétala! :-)

Poslechni si song Umbrella naživo z Paříže